Logo

Edyta Górniak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Czy Edyta Górniak (38 l.) przyćmi finalistki XI edycji "Tańca z gwiazdami"? Wszystko na to wskazuje, bo według naszych informacji wokalistka podczas decydującego odcinka show TVN za dwa tygodnie nie tylko zaśpiewa, ale też da pokaz tańca!

Edyta Górniak wystąpi w Edyta Górniak wystąpi w

Jeszcze nie umilkły echa jej jubileuszu w Sopocie, gdzie podczas sobotniego koncertu udowodniła, że wciąż jest w świetnej dyspozycji, a diwa już szykuje kolejne atrakcje. Jak udało dowiedzieć Faktowi, Julia Kamińska (23 l.) i Katarzyna Glinka (33 l.) będą miały nie lada konkurencję. Bowiem gdy one będą pojedynkowały się o Kryształową Kulę w finale „Tańca z gwiazdami”, w programie wystąpi również Górniak.

Edyta Górniak wystąpi w Edyta Górniak wystąpi w

Piosenkarka już wielokrotnie była na wstępnej liście uczestników show TVN, jednak do tej pory kończyło się jedynie na negocjacjach. Jak będzie tym razem, przekonamy się już za dwa tygodnie. Pewne jest, że Edyta Górniak zaśpiewa jeden ze swoich mniej znanych utworów. Najprawdopodobniej będzie to „Never Will I”, piosenka napisana kiedyś na rynek japoński.

Łapiccy zadali szyku


2010-06-01 - L. Kurdycki

0

Komentarze do:
Edyta Górniak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Podobne artykuły i galerie