Logo

Katarzyna Grochola w półfinale "Tańca z gwiazdami"

Tego nikt się nie spodziewał! Skazywana na szybką porażkę Katarzyna Grochola (53 l.) przebojem weszła do półfinału "Tańca z gwiazdami". Pisarka, która w ciągu kilku tygodni trwania show TVN przeszła niesamowitą przemianę, nie zamierza na tym poprzestawać

Katarzyna Grochola - Taniec z gwiazdami Katarzyna Grochola - Taniec z gwiazdami

Pierwsze tańce pani Kasi były, delikatnie mówiąc, dość nieporadne. Ale brak techniki nadrabiała fantastycznym humorem, dystansem do samej siebie i bajecznie długimi nogami. Jednak mimo, że show zbliża się już do końca, sympatyczna pisarka wciąż jest w gronie tańczących.

W ostatnią niedzielę Grochola wprawiła w osłupienie niemal wszystkich. Jej tango w parze z Janem Klimentem (36 l.) zostało ocenione na maksymalną ilość punktów, a ona sama nie kryła wzruszenia. Czy pisarka zaczęła już myśleć o wygranej? – Zwycięstwo mnie w ogóle nie interesuje – stanowczo zaprzecza Grochola. – Jeżdżę dobrym samochodem, jestem najlepiej sprzedającą się pisarką w Polsce. Tu chodzi o coś innego!



No właśnie, odkąd Grochola zaczęła robić furorę w „Tańcu z gwiazdami”, coraz więcej kobiet w średnim wieku zaczęło interesować się tańcem. Sukces pisarki z pewnością dał nadzieje innym Polkom, że ich życie może odzyskać dawną intensywność.



– Zmieniamy rzeczywistość – cieszy się pani Kasia. – W tym kraju kobiety po czterdziestce są niewidzialne. Nasza kultura nie jest stworzona dla zabawy, bo to nie wypada. A ja twierdzę, że właśnie wypada! – kończy pani Kasia.




Opania: Aktorstwo to diabelski zawód


2010-05-25 - L. Kurdycki

0

Komentarze do:
Katarzyna Grochola w półfinale "Tańca z gwiazdami"

Podobne artykuły i galerie