Logo

Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych

Kendall i Kylie Jenner zaprezentowały się w strojach kąpielowych marki ''Topshop''. Co ciekawe, wszystkie z nich projektowały same! Jak widać siostry mocno rozwijając się nie tylko w kierunku modelingu, ale również projektowania tego, co później same na siebie zakładają. Łącznie zaprojektowały aż, bądź tylko, 37 modeli. Są one skierowane do wszystkich dziewczyn, które spędzać czas na plaży i bardzo dobrze wyglądać. Dostrzec można bardzo wyraźne kolory w niektórych z nich, co dodatkowo przyciąga wzrok, pomijając mocne wycięcia.

Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych

- Chociaż ja i Kendall mamy zupełnie inne style, to w rzeczywistości mamy bardzo podobny gust. Proces powstawania koncepcji to nie tylko kroki do przodu, ale także do tyłu, więc by wymyślić coś, co podoba się nam obu musimy pomagać sobie wzajemnie z okiełznaniem naszych pomysłów. Dobrze jest mieć kogoś kreatywnego u boku - powiedziała Kylie.

Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych
Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych

2016-06-09 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Kendall i Kylie Jenner w strojach kąpielowych

Podobne artykuły i galerie