Logo

Wybory Miss USA rozstrzygnięte

Zazwyczaj, gdy myślimy o Amerykankach to w głowie mamy obraz grubych, brzydkich kobiet, które obżerają się fastfoodami, a ich wagę można określać w trzycyfrowych liczbach. Oczywiście to tylko stereotyp, który jednak ma odzwierciedlenie w rzeczywistości. Ludzie są jednak różni i w społeczeństwie amerykańskim znajdziemy także wiele kuszących kobiet. Dziś proponuję Wam przegląd urody amerykańskich kobiet podczas wyborów Miss.

Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini

Dziewczyny zaprezentowały się w bikini. To strój, który pozwala chyba najlepiej ocenić piękno kobiecego ciała. Oprócz nagości oczywiście, ale odrobina materiału o wiele bardziej pobudza wyobraźnię mężczyzn, niż strój Ewy. Wiele spośród konkurujących dziewczyn, naszym zdaniem znalazła się tam przez przypadek. Na szczęście średnią podnosiły inne, które przyjemnie przyciągały wzrok.

Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini

Tytuł Miss zdobyła Alyssa Campanella. 21-letnia amerykanka reprezentowała stan Kalifornia, a 12 września stanie do walki w konkursie Miss Universum. Zgadzacie się z tym werdyktem? Czy może Waszym zdaniem nie wybrano wcale najpiękniejszej kobiety?

Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini Miss USA - dziewczyny w bikini

2011-06-20 - D. Kwiecień

2

Komentarze do:
Wybory Miss USA rozstrzygnięte

Gajowy 2011-06-20 20:51

Nie chce narzekać, ale takie sobie te dziewczyny :) przeszedłbym sie po miescie i bym lepsze w godzine znalazl :p Jak dla mnie stan CT powinna wygrac.

Maniek1 2011-06-20 20:54

U mnie piersze miejsca zdobylaby Alabama zdjecie 29 :) co do reszty stawki, jak to mowia gusta guściki.

Podobne artykuły i galerie